Los jaro 2023
04.03.2023 20:59
Los Jaro 2023
Ročník 2015 / 2016
Mužstvo hraje III. třídu (okres Chrudim)
III. Třída - jaro 2017 (okres Chrudim) | ||||
---|---|---|---|---|
14. kolo | so 25. 3. od 15 h. | Žlebské Chvalovice - Sokol Bořice | 2:0 | (1:0) |
Branky : Němec Marian, Veselý Tomáš | ||||
15. kolo | ne 2. 4. od 16.30 h. | Sokol Krouna - Žlebské Chvalovice | 0:1 | (0:0) |
Branky : Veselý Tomáš | ||||
16. kolo | so 8. 4. od 16.30 h. | Žlebské Chvalovice - SK Chrast | 2:0 | (1:0) |
Branky : Němec Marian, Veselý Tomáš | ||||
17. kolo | so 15. 4. od 17 h. | TJ Bítovany - Žlebské Chvalovice | 1:0 | (0:0) |
18. kolo | so 22. 4. od 17 h. | Žlebské Chvalovice - TJ Orel | 4:2 | (2:1) |
Branky : Štěpař, Opočenský, Šťastný, Veselý (pk) | ||||
19. kolo | so 29. 4. od 17 h. | Žlebské Chvalovice - SK Prachovice | 6:3 | (4:1) |
Branky : Veselý 2, Polák, Opočenský, Žďánský (pk), M. Němec | ||||
20. kolo | so 6. 5. od 17 h. | Tatran Miřetice B - Žlebské Chvalovice | 4:1 | (4:1) |
Branky : Žďánský | ||||
21. kolo | so 13. 5. od 17 h. | Žlebské Chvalovice - Tatran Hrochův Týnec | ?:? | (?:?) |
22. kolo | ne 21. 5. od 17 h. | Dynamo Rosice - Žlebské Chvalovice | ?:? | (?:?) |
23. kolo | so 27. 5. od 17 h. | Žlebské Chvalovice - Horní Bradlo | ?:? | (?:?) |
24. kolo | ne 4. 6. od 17 h. | TJ Luže B - Žlebské Chvalovice | ?:? | (?:?) |
25. kolo | so 10. 6. od 17 h. | Žlebské Chvalovice - SK Dřenice | ?:? | (?:?) |
26. kolo | so 17. 6 od 17 h. | SK Tuněchody B - Žlebské Chvalovice | ?:? | (?:?) |
.
III. Třída - podzim 2016 (okres Chrudim) | ||||
---|---|---|---|---|
1. kolo | so 13. 8. od 17 h. | Sokol Bořice - Žlebské Chvalovice | 1:1 | (0:0) |
Branky : Kamenský Petr | ||||
2. kolo | so 20.8. od 17 h. | Žlebské Chvalovice - Sokol Krouna | 2:0 | (2:0) |
Branky : Veselý Tomáš 2 | ||||
3. kolo | so 27.8. od 17 h. | SK Chrast - Žlebské Chvalovice | 1:0 | (1:0) |
4. kolo | so 3. 9. od 17 h. | Žlebské Chvalovice - TJ Bítovany | 1:3 | (0:1) |
Branky : Virág Martin | ||||
5. kolo | so 10.9. od 17 h. | TJ Orel - Žlebské Chvalovice | 0:3 | (0:2) |
Branky : Žďánský Jakub (p), Štěpař Filip, Němec Marian | ||||
6. kolo | so 17. 9. od 17 h. | SK Prachovice - Žlebské Chvalovice | 5:2 | (4:0) |
Branky : Žďánský Jakub, Novák Jan | ||||
7. kolo | ne 24. 9. od 16.30 h. | Žlebské Chvalovice - Tatran Miřetice B | 4:2 | (1:0) |
Branky : Němec M., Štěpař F., Žďánský J.(p), Virag | ||||
8. kolo | so 1. 10. od 16.30 h. | Hrochův Týnec - Žlebské Chvalovice | 0:2 | (0:1) |
Branky : Bém, Ruml | ||||
9. kolo | so 8. 10. od 16 h. | Žlebské Chvalovice - Dynamo Rosice | 1:1 | (1:1) |
Branky : Novák Jan | ||||
10. kolo | so 15. 10 od 16 h. | Horní Bradlo - Žlebské Chvalovice | 2:0 | (0:0) |
11. kolo | so 22. 10. od 15.30 h. | Žlebské Chvalovice - TJ Luže B | 0:1 | (0:1) |
12. kolo | ne 30. 10. od 14.30 h. | SK Dřenice - Žlebské Chvalovice | 4:1 | (2:1) |
Branky : Virag Martin | ||||
13. kolo | so 15. 11. od 14 h. | Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B | 2:3 | (0:1) |
Branky : Němec Marian, Žďánský Jakub |
.
.
Tabulka III. třídy (po 26. kole - konečná) |
|
1) Dynamo Rosice | 57 b. |
2) Sokol Krouna | 52 b. |
3) Horní Bradlo | 50 b. |
4) Hrochův Týnec | 47 b. |
5) SK Tuněchody B | 45 b. |
6) TJ Orel | 37 b. |
7) SK Chrast | 37 b. |
8) Žlebské Chvalovice | 36 b. |
9) TJ Bítovany | 34 b. |
10) SK Dřenice | 34 b. |
11) Sokol Bořice | 32 b. |
12) SK Prachovice | 22 b. |
13) Tatran Miřetice B | 22 b. |
14) TJ Luže B | 15 b. |
.
Tabulka střelců mužstva po 26. kole |
|
Veselý Tomáš | 11 |
Němec Marian | 8 |
Žďánský Jakub | 7 |
Šťastný Adam | 4 |
Virag Martin | 4 |
Štěpař Filip | 3 |
Novák Jan | 3 |
Opočenský Jaroslav | 2 |
Polák Václav | 2 |
Vašíček Kamil | 1 |
Bém Lukáš | 1 |
Ruml Jan | 1 |
.
.
Soupiska mužstva - podzim 2016 / 2017 | ||
---|---|---|
Jméno hráče | Rok narození | Host |
Vašíček Jakub | 1989 | |
Rolenec Václav | 1976 | |
Kamenský Petr | 1989 | |
Opočenský Jaroslav | 1984 | |
Procházka Hynek | 1992 | |
Vašíček Kamil | 1991 | |
Železný Milan | 1980 | |
Culek František | 1987 | |
Staněk Jiří | 1981 | |
Bém Lukáš | 1997 | |
Polák Václav | 1980 | |
Němec Marian | 1972 | |
Pospíšil Jan | 1989 | |
Virag Martin | 1981 | |
Buchl Jiří | 1979 | |
Tesarčík Kamil | 1977 | |
Štěpař Filip | 1993 | |
Miřejovský David | 1999 | |
Veselý Tomáš st. | 1975 | |
Žďánský Jakub | 1986 | |
Novák Jan | 1990 |