Los jaro 2023
04.03.2023 20:59
Los Jaro 2023
Ročník 2017 / 2018
Dospělí - III. třída (okres Chrudim) / Jaro 2018 | ||||
Kolo | Datum - čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
14. | ne 25. 3. - 15 h. | FC Zaječice | Žlebské Chvalovice | 0:4 (0:0) |
Branky : Žďánský, Veselý, M. Němec, J. Vašíček | ||||
15. | so 31. 3. - 16 h. | Žlebské Chvalovice | Sokol Krouna | 2:0 (0:0) |
Branky : Vašíček Kamil, Vašíček Jakub | ||||
16. | so 7. 4. - 16.30 h. | SK Chrast | Žlebské Chvalovice | 3:1 (1:1) |
Branky : Buchl Jiří | ||||
17. | so 14. 4. - 17 h. | Žlebské Chvalovice | SK Dřenice | 1:3 (0:2) |
Branky : Veselý Tomáš | ||||
18. | so 21. 4. - 17 h. | Tatran Hrochův Týnec | Žlebské Chvalovice | 4:0 (1:0) |
19. | so 28. 4. - 17 h. | Žlebské Chvalovice | TJ Bítovany | 1:3 (1:0) |
Branky : Novák Jan | ||||
20. | so 5. 5. - 17 h. | SK Vítanov | Žlebské Chvalovice | 3:0 (0:0) |
21. | so 12. 5. - 17 h. | Žlebské Chvalovice | Horní Bradlo | 2:4 (2:0) |
Branky : Polák Václav, Němec Marian | ||||
22. | so 19. 5. - 17 h. | TJ Orel | Žlebské Chvalovice | 2:2 (1:2) |
Branky : Šťastný Adam, Veselý Tomáš | ||||
23. | so 26. 5. - 17 h. | Žlebské Chvalovice | SK Tuněchody B | 1:5 (1:2) |
Branky : Polák Václav | ||||
24. | so 2. 6. - 17 h. | Sokol Bořice | Žlebské Chvalovice | 1:4 (0:3) |
Branky : Šťatný Adam 3, Tuček Ladislav | ||||
25. | so 9. 6. - 17 h. | Žlebské Chvalovice | Tatran Ctětín | 0:0 (0:0) |
26. | so 16. 6. - 17 h. | SK Prachovice | Žlebské Chvalovice | 2:4 (1:3) |
Branky : Tuček Ladislav 3, Běmec Marian |
Konečná tabulka :
# | KLUB | Z | V | R | P | S | B | P+ | P- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrochův Týnec | 26 | 21 | 1 | 4 | 101:31 | 64 | 0 | 0 |
2. | Krouna A | 26 | 15 | 5 | 6 | 65:41 | 50 | 0 | 0 |
3. | Chrast | 26 | 15 | 4 | 7 | 70:44 | 49 | 0 | 0 |
4. | Vítanov | 26 | 13 | 2 | 11 | 45:43 | 41 | 0 | 0 |
5. | Horní Bradlo | 26 | 11 | 8 | 7 | 63:58 | 41 | 0 | 0 |
6. | Tuněchody B | 26 | 12 | 5 | 9 | 66:53 | 41 | 0 | 0 |
7. | Orel | 26 | 12 | 4 | 10 | 72:65 | 40 | 0 | 0 |
8. | Zaječice | 26 | 8 | 12 | 6 | 54:47 | 36 | 0 | 0 |
9. | Žlebské Chvalovice | 26 | 10 | 4 | 12 | 52:49 | 34 | 0 | 0 |
10. | Bítovany | 26 | 7 | 6 | 13 | 34:55 | 27 | 0 | 0 |
11. | Dřenice | 26 | 7 | 5 | 14 | 46:60 | 26 | 0 | 0 |
12. | Ctětín | 26 | 7 | 3 | 16 | 45:82 | 24 | 0 | 0 |
13. | Bořice | 26 | 5 | 5 | 16 | 26:70 | 20 | 0 | 0 |
14. | Prachovice | 26 | 6 | 2 | 18 | 38:79 | 20 | 0 | 0 |
Mužstvo hraje III. třídu (okres Chrudim)
Dospělí - III. třída (okres Chrudim) / Podzim 2017 | |||||||
Kolo | Datum - čas | Domácí | Hosté | Výsledek | |||
1. | so 12. 8. - 17 h. | Žlebské Chvalovice | FC Zaječice | 1:1 (0:1) | |||
Branky : Němec Zbyněk | |||||||
2. | ne 20. 8. - 17 h. | Sokol Krouna | Žlebské Chvalovice | 4:0 (2:0) | |||
3. | so 26. 8. - 17 h. | Žlebské Chvalovice | SK Chrast | 3:0 (1:0) | |||
Branky : Novák Jan 2, Rolenec Václav | |||||||
4. | ne 3. 9. - 17 h. | SK Dřenice | Žlebské Chvalovice | 1:4 (1:1) | |||
B : Pospíšil Jan, Polák Václav, Veselý Tomáš, Novák Jan | |||||||
5. | so 9. 9. - 17 h. | Žlebské Chvalovice | Tatran Hrochův Týnec | 1:3 (1:2) | |||
Branky : Němec Zbyněk | |||||||
6. | so 17. 9. - 17 h. | TJ Bítovany | Žlebské Chvalovice | 1:1 (1:1) | |||
Branky : Erben Dominik | |||||||
7. | so 23. 9. - 16.30 h. | Žlebské Chvalovice | SK Vítanov | 0:1 (0:1) | |||
8. | so 30. 9. - 16.30 h. | Horní Bradlo | Žlebské Chvalovice | 3:2 (2:2) | |||
Branky : Erben Dominik 2 | |||||||
9. | so 7. 10. - 16 h. | Žlebské Chvalovice | TJ Orel | 6:1 (4:1) | |||
Branky : Novák Jan 4, Žďánský Jakub, Němec Marian | |||||||
10. | so 14. 10. - 16 h. | SK Tuněchody B | Žlebské Chvalovice | 2:1 (0:1) | |||
Branky : Šťastný Adam | |||||||
11. | so 21. 10. - 15.30 h. | Žlebské Chvalovice | TJ Bořice | 3:0 (3:0) | |||
Branky : Polák Václav, Němec Marian, Šťastný Adam | |||||||
12. | ne 12. 11. - 14 h. | Tatran Ctětín | Žlebské Chvalovice | 2:4 (1:1) | |||
Branky : Veselý Tomáš 3, Erben Dominik | |||||||
13. | so 4. 11. - 14 h. | Žlebské Chvalovice | SK Prachovice | 4:0 (4:0) | |||
Branky : Novák Jan 2, Žďánský Jakub, Buchl Jiří |
.
Tabulka střelců mužstva po 26. kole |
|
Novák Jan | 10 |
Veselý Tomáš | 7 |
Šťastný Adam | 6 |
Němec Marian | 5 |
Erben Dominik | 4 |
Polák Václav | 4 |
Tuček Ladislav | 4 |
Žďánský Jakub | 3 |
Němec Zbyněk | 2 |
Vašíček Jakub | 2 |
Buchl Jiří | 2 |
Pospíšil Jan | 1 |
Vašíček Kamil | 1 |
Rolenec Václav | 1 |